streda 17. mája 2017

Casio G-Shock Gravitymaster GPW2000-1A GPS

Casio G-Shock Gravitymaster GPW2000-1A, ktorý je prvým modelom pripojeným k Bluetooth v rade Master of G a hodinami, ktoré boli navrhnuté špeciálne pre pilotov - a to nielen spôsobom, ktorý by ste očakávali. Aby sme mohli byť oficiálne debutovaní na Baselworld 2017 a k dispozícii od mája 2017, poďme sa pozrieť na tento 57,1 mm G-Shock Gravitymaster.Casio G-Shock Gravitymaster GPW2000-1A GPS pripojenie Bluetooth sleduje hodinky

Zvyčajné veci, na ktoré sa pozrieme neskôr, ale najprv tu je to, čo je nové a jedinečné v prípade modelu Casio G-Shock Gravitymaster GPW2000-1A. Ako môžete vidieť, je to úplne analógový G-Shock v tom zmysle, že nemá žiadny digitálny displej a napriek tomu sa zabalené ako Bluetooth, tak technológia GPS Hybrid Wave Ceptor. Ešte lepšie sa to zlučuje s tým, aby sa uspokojilo to, čo musí byť dosť špecializovaným trhom pilotov a dobrodruhov a ... sú to jediní ľudia, o ktorých si môžem na chvíľu predstaviť, že tieto funkcie možno využívajú.

Casio hovorí, že vybudovali Casio G-Shock Gravitymaster GPW2000-1A "špeciálne pre leteckých odborníkov" kombináciou funkcie Mission Stamp s technológiou Bluetooth. V podstate služba "Mission Stamp" používa vstavaný systém GPS na zaznamenávanie času a miesta v určenom časovom období a potom tieto údaje prenáša cez Bluetooth na to, čo nazývajú aplikáciou "Smartphone Link", kde sa v konečnom dôsledku môžu tieto informácie Zobrazený ako letový denník.

Casio G-Shock Gravitymaster GPW2000-1A GPS pripojenie Bluetooth sleduje hodinky

Pre nás jednoduchých mimopilotných smrteľníkov, čo v podstate znamená, že sa môžete na Casio G-Shock Gravitymaster GPW2000-1A spoľahnúť na to, aby ste sledovali váš pokrok, keď idete na výlet alebo sa stratíte na mori - hoci tam nebude Akékoľvek údaje týkajúce sa fitness / zdravia. Ak ste niekedy zaobchádzali alebo ste vlastnili komplexný G-Shock, budete vedieť, že môžu byť občas komplikované, aby sa dostali do práce, a tešíme sa, že budeme pokračovať s touto novinkou na Baselworld. Týždeň (Geez, je to budúci týždeň?), Aby ste vedeli, ako všetky tieto kombinácie GPS-Bluetooth fungujú v reálnom živote.

Gravitymaster GPW2000-1A značky Casio G-Shock Gravitymaster GPW2000-1A bude obsahovať aj indikátor zemepisnej dĺžky okrem ukazovateľa zemepisnej šírky v polohe 9 hodín na kruhovej doske. Umiestnenie a históriu pre pilotov, ktorí vykonávajú svoje misie. "
Casio G-Shock Gravitymaster GPW2000-1A GPS pripojenie Bluetooth sleduje hodinky

Viac obyčajných, ale stále skvelých funkcií zahŕňa technológiu prijímania atómového času GPS Hybrid Wave Ceptor, trojnásobné nastavenie času, odolnosť voči magnetickému poľa a nárazom, hĺbka 200 metrov, podsvietenie super LED, 28 miest plus UTC svetový čas, denný alarm, časovač, 1 - sekundárne stopky, predné zafírové sklíčko a zámok a vložka z uhlíkového pásu, aby sa zabránilo uvoľneniu skrutiek v dôsledku silných vibrácií. Stručne povedané: je to plnohodnotný G-Shock zabalený v masívnom puzdre s priemerom 57,1 mm.

Casio G-Shock Gravitymaster GPW2000-1A GPS pripojenie Bluetooth sleduje hodinky

V podstate Casio G-Shock Gravitymaster GPW2000-1A so svojím vysoko špecializovaným letovým logom je dokonale v súlade s dlhoročnou históriou značky G-Shocks pre mimoriadne scenáre využitia výklenkov, stačí pomyslieť na high-tech Gulfmaster ), Tento celkom epický Mudmaster (recenzovaný tu), tento konečný potápačský náčiní a samozrejme Majster gravitácie. A ak to nestačilo G-Shock pre vás, odporúčam vám, aby ste si prezreli (alebo znovu navštívili) Arielovu skutočne neuveriteľnú návštevu výroby G-Shock.

Aj keď musíme starostlivo riadiť energetické úrovne počas nášho 9-dňového thrashu v Baselworde, určite sa budem venovať tomu, aby sme zistili, ako tento systém s logami Bluetooth-GPS funguje, keď sa s ním stretneme budúci týždeň. Casio G-Shock Gravitymaster GPW2000-1A má cenu 800 USD a bude k dispozícii od mája 2017.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára