streda 17. mája 2017

Casio Pro Trek PRX-8000MT Limited


Jedným z hlavných oznámení spoločnosti Casio na projekte Baselworld 2017 bolo vydanie limitovanej edície Pro Trek PRX-80000MT, posledný prírastok k PRX-8000 Manaslu Prestige Line pomenovanej podľa ôsmej najvyššej hory na svete. Vďaka leštení Sallaz, ktorý vytvára lesklý rám Titanium Ti64 so zrkadlovým povrchom, je tento úžasný nový model inšpirovaný pohľadom na snehom pokryté hory pod slnkom. Tento ultra-exkluzívny Pro Trek je obmedzený na 300 jednotiek, s výrobným číslom vyrytým na zadnej strane.

Displej s vysokým kontrastom modelu PRX-80000MT má tmavú tvár s bielym indexom a zafírovým kryštálom s antireflexnou vrstvou. Časové značky sú spracované s fotoluminiscenčnou potlačou a fosforeskujúcou vrstvou pre ľahkú viditeľnosť v tme. Hodinky majú aj kovový sklopný pásik, ktorý umožňuje nastavenie až 6 milimetrov bez použitia nástrojov, čo je užitočná funkcia pri nosení hodiniek rukavicami. Na rám a puzdro sa aplikuje povlak z karbidu titánu, aby sa zlepšila odolnosť proti opotrebovaniu.

Ďalšími funkciami prístroja PRX-8000MT sú Tough Solar Power, multi-band 6 automatické nastavenie času, vodotesnosť 100 metrov, odolnosť voči nízkej teplote (-10 ° C / 14 ° F), trojitý snímač verzie 3 (výškoměr-barometer-kompas -termometer), svetový čas, stopky 1/100 sekundy, odpočítavanie, 5 nezávislých denných poplachov a plnohodnotné automatické dvojité podsvietenie LED s odplyňovaním.

(Dátum vydania a podrobnosti o cenách sa pridajú, ak sú k dispozícii.)

Casio Pro Trek PRX-8000MT Baselworld 2017 300 Celosvetovo vymedzené vydanie

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára